Pesnext

Dział administracyjny => Dyskusja o Pro Evolution Soccer => Wątek zaczęty przez: kriss12 w Styczeń 21, 2020, 16:44:46

Tytuł: eFootball PES w wersji na PlayStation 5
Wiadomość wysłana przez: kriss12 w Styczeń 21, 2020, 16:44:46
eFootball PES w wersji na PlayStation 5 i Project Scarlett pojawi się ze świeżym silnikiemPremiera konsol nowej generacji zawsze daje twórcom możliwość popisu pod względem kolejnych odsłon ich głośnych serii gier.

Tak samo jest zresztą ze sportowymi franczyzami, które towarzyszą nam na całej linii życia kolejnych konsol. Seria Pro Evolution Soccer nie jest wyjątkiem i jak się okazuje, skorzysta z dobrodziejstw PlayStation 5 oraz Project Scarlett. Jak poinformował Kei Matsuda, nowe odsłony eFootball PES w wersji na next-geny skorzystają z całkowicie świeżego silnika, tymczasem edycje na obecnie żyjące konsole będą oparte na dobrze nam znanym Fox Engine.

Cytat:
Nasze plany tyczą się wersji gry, która obecnie jest istotna. Takie zmiany technologiczne to bardzo ryzykowny krok. Zanim cokolwiek zrobisz, stworzysz i wydasz, musisz ocenić istniejące zagrożenie. W przyszłości planujemy zmianę silnika, ale nie nastąpi to przed premierą konsol nowej generacji. Silnik Fox natomiast zostanie z obecną generacją na zawsze.


Nie wiemy jednak, czy zmiana nastąpi już przy pierwszej edycji na nowe maszynki, czy też twórcy dadzą sobie więcej czasu na dopracowanie silnika. Wszystko jest też zależne od tego, kiedy ostatecznie sprzęty od Sony i Microsoftu wylądują na sklepowych półkach.
Tytuł: Odp: eFootball PES w wersji na PlayStation 5
Wiadomość wysłana przez: AltF4 Design w Styczeń 21, 2020, 18:55:33
Trochę czasu minie zanim będą mogli wykorzystać ps5 a co dopiero xboxa więc nie ma sensu się spieszyć z nowym silnikiem ;)